دستگاه زباله خرد کن توسط چه کسی اختراع شده؟

دستگاه زباله خرد کن برای اولین بار توسط john w.hammes معمار آمریکایی ساخته شد.

شرایط نصب دستگاه به چه شکل است؟

اگر ساکن شهر تهران یا شهر کرج باشید پس از خرید، امکان نصب به صورت رایگان برای شما فراهم است. اما اگر ساکن دیگر قسمت های استانهای تهران و البرز باشید هزینه ایاب و ذهاب و نصب با مقدار 70 هزار تومان از شما اخذ خواهد شد.

دستگاه زباله خرد کن در کجا نصب می شود؟

دستگاه زباله خرد کن مدرن کیچنز در زیر سینک ظرفشویی (خروجی راه آب) نصب می شود.

آیا مدرن کیچنز استاندارد دارد؟

مدرن کیچنز محصولی وارداتی است و دارای استانداردهای ایزو 9001 ، CE اروپا است و تحت لیسانس CELAB ایتالیا می باشد.

آیا دستگاه زباله خرد کن همه چیز را خرد می کند؟

دستگاه قادر به خرد کردن کلیه پوست های میوه، پسمانده غذاها و … است. البته شایان ذکر است که نباید هسته سخت میوه ها و مرکبات مثل هسته زیتون یا خرما در آن انداخته شود. اما این دستگاه قادر به از بین بردن استخوان مرغ است.

آیا دستگاه با ریخته شدن مو مشکل دارد!؟

تا جای ممکن از ریختن موهای بلند سر که بر اثر شانه زدن و برس کشیدن مو ایجاد می شود جلوگیری کنید. البته طی تست های انجام شده دستگاه این موها را هم نابود خواهد کرد، اما تا جای ممکن برای از بین بردن موهای حاصل از برس کشیدن، از این دستگاه استفاده نکنید.

تیغه این دستگاه پس از استفاده های مکرر نیاز به تعویض ندارد؟

خیر، تیغه نیاز به تغییر ندارد. برای کارکرد بهتر تیغه دستگاه ، هر شش ماه یکبار مقداری یخ خرد شده از یخچال در دستگاه ریخته و به مدت 10 ثانیه دستگاه را روشن کنید. این کار باعث تیز شدن مجدد تیغه می شود.

آیا دستگاه پس از روشن شدن صدای زیادی تولید می کند؟

مدرن کیچنز موفق شده صدای دستگاه را تا 15 دسی بل پایین بیاورد و این در مقایسه با دیگر دستگاه های زباله خرد کن 10 دسی بل پایین تر است. این دستگاه با کم ترین صدای ممکن کار خواهد کرد.

عمر مفید دستگاه زباله خرد کن مدرن کیچنز چقدر است؟

عمر مفید دستگاه زباله خرد کن مدرن کیچنز 12 سال پیش بینی شده است. اگر بدرستی از دستگاه استفاده شود این دستگاه اصلا خراب شدنی نیست! کیفیت بالا ، تضمین ماست.

آیا مدرن کیچنز خدمات پس از فروش می دهد؟

بله ، مدرن کیچنز در صورتی که شما مشکلی با دستگاه داشته باشید با بررسی های لازم، مشکل شما را برطرف خواهد کرد. همچنین اگر قطعه ای از دستگاه شما مشکل داشته باشد، آن قطعه را برای شما ارسال خواهد نمود.

زمان نصب دستگاه چقدر است؟

برای نصب دستگاه حدود 30 دقیقه زمان مورد نیاز است. ( برای متخصص )

استفاده صحیح از دستگاه چگونه است؟

بهترین حالت این است که بگذاریم دستگاه پر شود و بعد آن را روشن کنیم که هم در مصرف آب صرفه جویی کرده باشیم هم در مصرف برق.

اما در هر صورت ظرفیت محفظه زباله دستگاه هرچقدر که پر شده باشد شما با باز کردن آب و جاری کردن آن در دستگاه، و سپس فشردن دکمه ، به مدت 10 تا 15 ثانیه دستگاه را روشن می کنید و بعد خاموش می نمایید.

این دستگاه را حتما باید با آب استفاده کنید.

چگونه می توانید با طرز کار دستگاه بطور دقیق آشنا شویم؟

در صفحه طرز کار دستگاه یک ویدیو قرار داده شده که نحوه ی کار کرد دستگاه را بطور کامل نشمان شما عزیزان می دهد و می توانید برای آشنایی بیشتر با دستگاه از این کلیپ استفاده کنید.

اگر دستگاه قفل کرد چکار باید کنیم؟

اگر دستگاه قفل کرد از روشن نمودن مجدد آن خودداری کنید. در بسته ارسالی دستگاه، آچاری (آچار آلن) هست که به زیر دستگاه وصل می شود. آن را به زیر دستگاه وصل کرده و یک یا دوبار بر خلاف عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل را رد کند. به همین راحتی!

روند خرید دستگاه به چه صورت است؟

برای خرید دستگاه فرم موجود در صفحه سفارش را پر کرده، در قسمت عنوان نام محصول و در توضیحات شماره تلفن خود و محل زندگیتان را درج می کنید؛ پس از حداکثر 24 ساعت با شما جهت ارسال و نصب دستگاه تماس گرفته می شود.

مدرن کیچنز چه برتری نسبت به سایر محصولات در بازار دارد؟

برای این منظور به صفحه مقایسه و قیمت دستگاه زباله خرد کن مراجعه فرمایید.

نام های دیگر دستگاه زباله خرد کن چیست؟

به این دستگاه، دستگاه زباله خرد کن خانگی ، دستگاه زباله خرد کن آشپزخانه، دستگاه زباله محو کن ، دستگاه آشغال خرد کن خانگی، دستگاه زباله خرد کن صنعتی، دستگاه دفع پسماند غذا گفته می شود. نام انگلیسی دستگاه نیز food waste disposer می باشد.

سوالات متداول

در این قسمت سعی کردیم چندی از پرسش های متداول در خصوص دستگاه را پاسخ دهیم. شما هم پرسشی دیگر دارید می توانید در قسمت تماس ارسال کنید تا ما هم پاسخ را به ایمیلتان ارسال کنیم، ( اگر تلفن خود را قرار دهید حتما با شما تماس خواهیم گرفت ) هم در این قسمت قرار دهیم تا برای علاقه مندان دیگر هم مفید باشد.

دستگاه های زباله خرد کن مدرن کیچنز

اگر سوالی دارید مطرح کنید:

کارشناسان ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهند داد

1 + 6 = ?

تماس با ما

ایمیل ارتباطی : info@modernkitchens.ir
فروش : ۰۹۱۲۴۶۰۰۶۵۶
آدرس دفتر مرکزی: ایران، کرج، جهانشهر، کسری جنوبی، کوچه نژاد فلاح، ساختمان مروارید، طبقه 4 واحد 8

گواهی نامه ها و ایزو ها

زباله خردکن چیست؟

زباله خردکن خانگی زیر سینک ظرفشویی نصب شده و شما می توانید کلیه زباله های تر خود را در آن ریخته و به فاضلاب هدایت کنید!

آموزش کمک به حفظ محیط زیست