دفع پسماند غذا با زباله خرد کن خانگی زباله خرد کن ظرفشویی

فروش ویژه زباله خرد کن ظرفشویی

ما در مدرن کیچنز برای آشپزخانه ی شما یک هدیه ویژه با قیمت استثنایی داریم. برای آخرین بار حراج محصولات زباله خرد کن ظرفشویی مدرن کیچنز انجام می شود. این دستگاه با توجه به قیمت مناسب و کیفیت بالا اینبار رقیبی نخواهد داشت.

قیمت زباله خرد کن ظرفشویی

فروش ویژه دستگاه های زباله محو کن ظرفشویی مدرن کیچنز از ۱۰ فروردین سال ۹۸ شروع و تا ۱۶ خرداد سال ۹۸ ادامه خواهد داشت. در این فروش ویژه قیمت دستگاه های زباله خرد کن خانگی از ۲.۴۸۰.۰۰۰ تومان به قیمت استثنایی ۱.۹۸۰.۰۰۰ تومان به فروش می رسد. شما می توانید با یک انتخاب درست یکی از بهترین زباله خردکن های خانگی را با بیش از 40 درصد تخفیف دریافت کنید.

لازم به ذکر است این تخفیف فقط برای دستگاه های زباله خرد کن ظرفشویی مدرن کیچنز خانگی اعمال شده است و دستگاه زباله خرد کن صنعتی شامل تخفیف نیست.

برای بررسی و خرید آنلاین اینجا جزییات محصول خانگی کلیک کنید.

توضیحات در خصوص دستگاه زباله خرد کن ظرفشویی

دستگاه های زباله خرد کن همانطور که از نامشان پیداست زباله های تر را پودر کرده و راهی فاضلاب می کنند. این دستگاه ها زیر سینک ظرفشویی نصب می شوند و شما پس از نصب می توانید براحتی از این دستگاه برای دفع زباله های تر خود استفاده کنید.

چطور می توانیم سفارش دستگاه را دهیم؟

برای سفارش دستگاه های زباله خرد کن ظرفشویی می توانید با شماره تلفن های مندرج در سایت تماس بگیرید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص دستگاه های زباله خرد کن به صفحه اصلی مراجعه کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − پانزده =